اسلایدر ثبت پایتخت

خدمات ثبت پایتخت

ثبت شرکت

ثبت شرکت قراردادی تجاری است که بین افراد حقیقی و حقوقی بسته می شود تا در چارچوب معینی از قوانین عمل کنند.ثبت شرکت ، آثار مهمی دارد که از لحاظ شرکا ی شرکت و مراجعین آن دارای اهمیت بسیار است .مراحل ثبت شرکت نیز مانند بقیه کارهای اداری پیچیدگی هایی دارد که در این مطلب به طور کامل  به آن می پردازیم.

برند نشانی است که باعث می شود محصول یا کالای تولید شده و یا ارائه شده توسط کسب و کار ها از سایر رقبا متمایز شود.ثبت نام تجاری محصول ارزش کالا را بالا میبرد. به طور کلی برند یا نام تجاری به دو صورت لاتین و غیر لاتین در کسب و کار استفاده می شود.استفاده از برند به معنای استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خدمات خاص است.

ثبت تغییرات

ثبت تغییرات شرکت از موارد الزامی اشخاص حقوقی است. یک شرکت پس از ثبت،می تواند تغییراتی را در مواردی از اساسنامه و یا هر آنچه مربوط به شرکت است ایجاد کند. برای به ثبت رساندن تغییرات شرکت نیاز به تنظیم صورتجلسه است که ذیل آن می بایست به امضای اعضای شرکت رسیده باشد که اینجا توضیح خواهیم داد.

رتبه بندی شرکت ها

رتبه‌بندی یا گرید یعنی تشخیص صلاحیت شرکت و دسته‌بندی عوامل فنی و اجرایی. این عوامل فنی واجرایی اعم‌اند از: مشاوران، پیمانکاران مشمول نظام فنی و اجرایی، شرکت های انفورماتیک، شرکت های طرح و ساخت (صنعتی و غیر صنعتی)، صدور گواهینامه‌های تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی اجرایی . در واقع رتبه بندی به معنای کیفیت و توان یک شرکت است.اخذ رتبه و رتبه بندی شرکت ها توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام می گیرد. در رتبه بندی با توجه به سابقه و توانایی های شرکت عددی از 1 تا 5 به شما تعلق میگیرد.

رتبه بندی
شرکت رتبه دار

خرید شرکت رتبه دار

یکی از معیارهایی که میزان شایستگی و صلاحیت شرکت ها را نشان می‌دهد رتبه بندی است.اگر فرصت کافی برای ثبت و رتبه بندی شرکت ندارید میتوانید از شرکت های رتبه دار استفاده کنید.خرید شرکت رتبه دار , قیمت شرکت رتبه دار ، در رشته ها و فعالیت های مختلف ، متفاوت می باشد. حتما قبل از خرید و فروش خود شرکت و یا خرید و فروش رتبه بندی آن شرکت باید اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایند.

ثبت شرکت آنلاین و غیر حضوری

ورود به سامانه ثبت آنلاین

نحوه ی ثبت شرکت در ادارات از حالت سنتی خارج شده است و شما میتوانید به صورت آنلاین از خدمات استفاده کنید.

استعلام برند قبل از ثبت

قبل از ثبت علامت تجاری و ثبت برند، شما باید در مورد استعلام برندهای ثبت شده اطلاع پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام دهید.

ثبت تغییرات شرکت

منظور از تغییرات شرکت ها،تمامی تغییرات و تصمیمات شرکت است که طی مجمع عمومی در جلسات هیأت مدیره صورت می گیرد.

بررسی موضوع فعالیت شرکت

موضوع فعالیت شرکتها متاثر از نوع فعالیتی است که شرکت برای آن منظور تشکیل و ثبت گردیده است و هدفش را مشخص میکند.

تماس با ما

شما میتوانید از طریق تلفن های زیر با متخصصان ثبت پایتخت در تماس باشید.

شعبه مرکزی : 88742720 – 88174757

شعبه شمال : 22845837 – 22890428

شعبه شرق : 77574670 – 77259366

شعبه جنوب : 330960480 – 55925729

شعبه غرب : 46042483

چرا ثبت پایتخت؟

ما مفتخریم که توانسته ایم با انجام امور مشتریان عزیز و همچنین صداقت و تعهد در کارمان رضایتشان را جلب کنیم چرا که رضایت شما هدف برتر فعالیت های مجموعه ما است .

ثبت شرکت پایتخت با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و … آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است و تمام کار های حقوقی شما در این زمینه را انجام میدهد.

مشاوران ما با چندین سال سابقه در امور ثبتی به سوالات شما عزیزان پاسخ میدهد و شما را راهنمایی میکنند.

روند انجام پروژه های ثبت پایتخت

مشاوره تخصصی و حقوقی

انعقاد قرارداد

شروع فرایند فنی

پیگیری و اطلاع رسانی روزانه

ثبت نهایی و تحویل

آخرین مقالات ثبتی

مشاوره رایگان Call Now Button